Wild Yam GP 1500 (30) - Dioskoreja - Santegra

Wild Yam GP 1500 (30) - Dioskoreja - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 292
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 13,00€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 11.90
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Uztura bagātinātājs.

Sastāvs (vienā kapsulā):

dioskorejas (Dioscorea villosa L.) sakņu ekstrakts  4:1 – 375 mg;

Rutīns – 25 mg.

Wild Yam GP ir brīnišķīgs jaunas paaudzes produkts, kas ietver standartizētu ekstraktu Dioscorea (savvaļas jamss), kas satur 12,5% diosgenina.Šī auga nosaukums cēlies no  grieķu ārsta Dioscorida vārda, kas aprakstīja to pirmā gadsimta AD.

Savvaļas jamss ( Dioscorea villosa ) satur fitoķimiskas vielas - steroīdu saponīnus,kas sauc par "hormonu priekštecejem ", kas ir izejviela par DHEA ( Dehydroepiandrosterone -testosterona pamatliceju) sintēzi un pregnenalona kas regulē hormonu līdzsvaru sievietes organismā , palīdz iegūt enerģiju , jūsties lieliski.
Fitoprogestini, kas ietverti Dioscorea , nav hormoni , bet tie var labvēlīgi ietekmēt uz sievietes  hormonu statusu  : regulēt menstruālā ciklu , saglabāt sieviešu dzimumorgānus tonusā , it īpaši menopauzes laikā , tiek izmantoti osteoporozes profilaksei .

Diemžēl, pēc ekspertu uzskatiem, sākot no apmēram 20-25 gadiem,  pro-hormonu  līmenis cilvēka organismā samazinās. Pētījumi ir parādījuši, tieša saikne starp  prohormonu līmeņa kritumu un tadām parādībam,kā apātija, miegainība, aptaukošanās un pat reimatoīdā artrīta, osteoartrīta un osteoporozi. Izrādījās, ka slimniekiem neatkarīgi no vecuma DHEA saturs asinīs ir zemāks nekā veseliem cilvēkiem.

Zinātnieki uzskata DHEA līmeni asinīs par uzticamo vispārējas veselības kritēriju . Tas nav noslēpums, ka bioloģiskāis vecums bieži vien atšķiras no pasu datiem.Lielisks veids, kā paaugstināt tonusu un atjaunot ķermeni - palielināt prohormones līmeni.

Wild Yam GP ļoti noderīgs sieviešu veselības uzturēšanai.

Ja sievešu organisms neražo pietiekami daudz progesteronu otrajā posmā menstruālā cikla (pēc ovulācijas laikā), estrogēns,sintezētais pirmajā fāzē (pirms ovulācijas laikā) izraisa premenstruālo spriedzi, plūdmaiņu, biežas garastāvokļa svārstības, utt Savvaļas jamss palīdz tikt galā ar šīm problēmām.

Savvaļas jamss ir efektīvs kā nomierinošs un muskuļu relaksējoš līdzeklis,tam ir pretsāpju iedarbība, mazina galvassāpes, troksnis ausīs, nogurums, uzbudināmību, uzlabo garastāvokli, miegu, atmiņu, piešķir "dzirksti acīs."

Savvaļas jamss labvēlīgi ietekmē endokrīno sistēmu un aknas, uzlabo gremošanu, palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs.

Jamsa ekstrakts ir kļuvis par  plašu medicīnas pētījumiem objektu, kas liecināja, ka ir iespēja izmantot to, lai saglabātu  muskuļu un skeleta sistēmas funkcijas un vispārējo veselības uzlabošanu.

Pateicoties savām unikālajām īpašībām, Dioscorea ir populārs produkts sieviešu veselības uzturēšanā visā pasaulē, bet jo augs atšķirīgi audzē un apstrādā, aktīvās sastāvdaļas (diosgenin) saturs , var ievērojami atšķirties.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansēto uzturu.

 

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: dioskorejas (Dioscorea villosa L.) sakņu ekstrakts 4:1 – 375 mg (ekvivalenti dioskorejas pulverim - 1500 mg.); Rutīns – 25 mg.
Lietošana Pa 1-2 kapsulām dienā ešanas laikā, uzdzerot ar ūdens.
Kontrindikācijas Individuālā nepanesība. Ārsta konsultācija nepieciešama grūtniecības stāvoklī.

Saistītā prece