Una de Gato GP 1400 (30) - unkārijas mizas - Santegra

Una de Gato GP 1400 (30) - unkārijas mizas - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 11362
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 15,35€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 13.45
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Uztura bagātinātājs.

Vienā kapsulā
unkārijas (Uncaria tomentosa) mizas ekstrakts (4:1) – 350.00 mg

Unikālā  Santegra ® produkta Una de Gato GP sastāvā iekļauti mizas ekstrakts  Uncaria tomentosa, ko tautā dēvē par "kaķa rausti", asos durkļos deļ, kas dod spēju  augam uzkāpt pa koka stumbriem, sasniedzot 30 metru augstumu.
Uncaria tomentosa aug Peru augstienes un džungļos Amazones lietus mežā. Indiāņi no Peru ciltīm vairāk nekā 2000 gadu uzskatīja kaķa raustus par svētu augu - "panaceju".

Unkārijas pārsteidzošas īpašības  ir pieversa zinātnieku uzmanību Eiropā un ASV . Pētījumi ir parādījuši, ka aktīvās vielas, ko satur Uncaria tomentosa var uzlabot organisma aizsargspējas , mazināt iekaisumu , un tai ir antioksidanta īpašības .
Unkārijas miza ir vērtīgas bioloģiski aktīvu vielu avots. Tā satur oksindol alkaloīdus, glikozīdus quinic skābes, procyanidins, triterpēnu saponīnus, fitosterīni, uc
80.gadu beigās tika atklāts, ka oksindol alkaloīdam – unkārijas galvenai aktīvai sastāvdaļai  ir imūnalas stimulejošās īpašības.

Hinnu skābes glikozīdiem  ir spēcīga pretiekaisuma iedarbība.

Dienvidamerikā un Itālijā veikto pētijumu rezultātā, no unkārijas mizas izdevas izdalīt procianidinu, polifenolus un fitosterīnus (beta-sitosterīna, stigmasterīns, kampesterīna), kas liecina par šī auga  pretiekaisuma un antioksidanta  īpašības .

Pateicoties antacīdu īpašībām un spējai uzlabot audu rētas sadzīšānas procesu.

Šis augs ir spēcīgs antioksidants, kas aizsargā šūnas no brīvo radikāļu kaitējuma.

Unkārijai ir dziļa pozitīva ietekme uz imūnsistēmu. Unkārijas unikalie oksindol alkaloīdi aktivizē T-limfocītu, makrofāgu funkcijas, un normalizē imūnglobulīnu līmeni, modulētu imūnreakciju.


Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansētu uzturu.

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: unkārijas (Uncaria tomentosa) mizas ekstrakts (4:1) – 350.00 mg, ekvivalenti unkārijas pulverim - 1400 mg.
Lietošana Pa 1 kapsulai ešanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens.
Kontrindikācijas Individuālā nepanesība, grūtniecība, ar krūtis barošana.

Saistītā prece