Uztura bagatinātāji

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • Alfalfa (100) - vitamīnu un minerālvielu naturalais kompleks - Santegra
  Купить товар Alfalfa ir dabiskā, vitamīniem un minerālvielām bagātā uztura piedeva augošam vai novājinātam organismam. Alfalfa sastāvā ir lucernas zāles pulveris (Medicago sativa), kas kopš sēniem laikiem tika uzskatīts par dziedināšanas recepšu pirmsnācēju. Nav nejaušība, ka nosaukums " Al - ..
  10,60€
 • Arthromil™ (120) - piena proteīns + kalcijs - Santegra
  Купить товар Uztura bagātinātājs. Arthromil ™ sastāvā ir  MicroLactin ™ - revolucionāra formula, jaunais vārds  uztura bagātinātāju attīstībā,produkts ar klīniski pierādīto spejai atbalstīt locītavu funkciju. MicroLactin ™ aktīvā sastāvdaļa ir  koncentrēta piena olbaltumviela..
  30,05€
 • Bee Royal ™ (90) - bišu māšu peru pieniņš + Spirulina + oktakozanols - Santegra
  Купить товар Uztura bagatinātājs. Ziedputkšņim reklama nav vajadzīga. Šī unikāla viela tiek izmantota  gadsimtiem.Bišu ziedputekšņi-dabigs, augstas kvalitātes, koncentrēts, bioloģiski aktīvais pārtikas produkts, kas satur visas galvenās materiālus nepieciešamos cilvēkam.Bišu ziedputekšņi&..
  16,80€
 • Black Walnut (100)
  Купить товар Uztura bagātinātājs. Sastāvs (vienā kapsulā): melnā valrieksta (Juglans nigra L.) rieksta čaulmala – 430 mg; Black Walnut sastāvā ir attīrīta Melnā valrieksta (Juglans nigra) zaļa čaulmala. Sugas vārds Juglans (Jovis glans) nozīmē Jupitera valrieksts. Saskaņā ar leģendu, dievi n..
  14,50€
 • BoostIron™ (60)
  Купить товар Karbonil dzelzam ir virkne priekšrocību, salīdzinot ar cita veida dzelzi: Satur 98% elementāro dzelzi; Nesatur dzelzs sāļus; Netoksisks; Atšķirībā no dzelzs sāļiem nav blakusparādību, piemēram, aizcietējumu un caurejas; Viegli absorbejas organismā. C vitamīns ir spēcīgs antioks..
  11,85€
 • Burdock (100)
  Купить товар Diždadža sakne jau sen izmanto tautas medicīnā dažādās valstīs asins tīrīšanai, diurētisko, sviedrēšanas un caureju līdzekli. Tradicionāli, diždadža sakne izmantoja Eiropā, Ķīnā un Indijā elpošanas problēmas, abscesi, locītavu sāpes, urīnceļu sistēmas problēmas laikā, detoksikācij..
  13,50€
 • Camosten™ (14 pcs.)
  Купить товар Uztura bagātinātājs. Sastāvs (diennakts devā): Vitamīns D (holekalciferols) – 2 mkg (40% no IDD) Kalcijs (dikalcija fosfāts un kalcija citrāts) – 500 mg (62.5% no IDD); Magnijs (magnija citrāts) - 200 mg (66.7% no IDD); Mangāns (mangāna glikonāts) – 0.2 mg. Kalcijs ir sva..
  15,20€
 • CardioPhyt™ (60)
  Купить товар Uztura bagātinātājs. Sastāvs (1 kapsulā ): A vitamīns (beta karotīns un dabisko karotinoīdu maisījums- alfa-karotīns, zeaksantīns, kriptoksantīns, luteīns) – 2500 ME; C vitamīns (askorbil palmitāts) – 110 mg ; E vitamīns(DL-alfa-tokoferilacetāts) – 26 ME; B3 vitamīns -4 ..
  33,30€
 • Chlorophyll Forte GP (90)
  Купить товар Uztura bagātinātājs. Sastāvs: Chlorophyll (Hordeum distichon) -hlorofillīns no miežu dīgstiem. Vārds "hlorofils" nāk no grieķu vārdiem Chloros - zaļā un phyllon - lapa. Senie grieķi uzskatīja hlorofilu par vērtīgu dabas produktu, ļoti noderīgu cilvēka veselībai. Hlorofils..
  17,50€
 • CoQ10 (30)
  Купить товар Koenzīms Q10 ir ļoti izplatīta viela, kas atrodama cilvēka, dzīvnieku, augu un pat mikroorganismu šūnās. Kopš 70-to gadu pagājušā gadsimta, koenzīms Q10 tiek plaši izmantots Eiropā un Japānā. Daudzie klīniskie pētījumi ir pierādījuši  koenzīma Q10 nozīmi cilvēka veselības uzt..
  19,80€
 • Cranalon™ (14 pcs.)
  Купить товар Cranalon™ sastāvā ir: Alveja - augs ar brīnumainām īpašībām. Cilvēks izmanto alveju vairāk nekā 5000 gadu, kas šajā laikā apaugusi ar daudzām leģendām. Tā tika izmantotā senajā Ēģiptē, grieķi arī apbrīnoja alvejas ārstnieciskās īpašības, bet ilgu laiku bija spiesti iegādāties to p..
  12,05€
 • Echinacea GP 1250 (30)
  Купить товар Uztura bagātinātājs. Sastāvs (1 kapsulā): Purpursarkanās ehinācijas (Echinacea purpurea) 5:1 ekstrakts (virszemes daļa ar 4% polifenolu saturu) – 250  mg rutīns-25 mg. Ehinācijas tas ir augs, kas jau sen pazīstams kā imūnsistēmas lielisks stimulators un dabiskā antibioti..
  13,40€
Īpašais piedāvājums