SaniTea™ (15 pcs.) - attīrīšanas tēja - notievēšanai

SaniTea™ (15 pcs.) - attīrīšanas tēja - notievēšanai

Ražotājs: Santegra
Modelis: 587
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 13,60€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 11.90
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Uztura bagātinātājs.

Vienā kapsulā:
- SILIPHOS® – 120 mg
- Milk Thistle Phytosome®-silibina komplekss(no Silybum marianum L. Gaertn.)

Aknas ir viens no lielākajiem un vissarežģītakajem cilvēka orgāniem, tam ir ļoti svarīga loma gandrīz katrā funkcijā organismā. Aknas - pirmā aizsardzības līnija, galvenais elements detoksikācijas sistēmas, spēcīgs filtrs, kas attīra asinis no kaitīgām vielām, un tādējādi aizsargā visu ķermeni.Aknas filtre litru asiņi ik minūti!
LiverPro ™ unikālā formula palīdz normalizēt un atbalstīt aknās darbību.

Mārdadzis (Silybum marianum L.)  tradicionāli tiek izmantots Eiropā jau daudzus gadsimtus, un vēl joprojām ieņem vadošo vietu starp daudziem medikamentiem kas aizsarga aknas.
Zinātnieki ir atraduši veidu, kā palielināt silibīna biopieejamību, radot SILIPHOS ® -  silibīna un fosfatidilholīna kompleksu. Silibīna un sojas fosfatidilholīna(US Patent 4, 764, 508) lipofīlisks komplekss, ievērojami paaugstina silibīna biopieejamību un nodrošina aknu spēcīgu aizsardzību.

SILIPHOS ®, kas satur 33% silibīna, ir antioksidanta īpašības, kas spēj novērst aknu šūnas sabrukumu, kas nodrošina šūnu membrānas stabilitāti un atjauno hepatocītu ultrastruktūru, un var spēlet nozimīgu lomu, lai novērstu aknu bojājumu.

SILIPHOS ® ir dabiska aknas aizsardzība, un to var izmantot jebkurā gadījumā, ja oksidatīvais stress draud aknu šūnu normālai darbībai (alkohola, narkotiku,zāles lietošana, aknu šūnas novecošana, nelīdzsvarota dieta, utt.)
SILIPHOS ® palīdz aizsargāt aknas no dažādas izcelsmes toksiskām vielām,atjaunot aknu šūnas pēc infekcijas slimībām, iekaisuma un degeneratīvām procesos gadijumos.
Katra kapsula LiverPro ™ satur 120 mg SILIPHOS ®.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansēto uzturu.

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: Senna (Cassia angustifolia) leaf, Buckthorn (Frangula purshiana) bark, Peppermint (Mentha piperita) leaf, Uva Ursi (Arctostaphylos uva-ursi) leaf, Orange (Citrus sinensis) peel, Rosehips (Rosa rugosa) fruit, Marshmallow (Althea officinalis) root, English Chamomile (Anthemis nobilis) flower.
Lietošana Mercēt 1 tējas maisiņu ar tasi verdoša ūdens no 2 līdz 5 minūtēm, un dzert ne ātrāk kā 2 stundas pēc vakariņas. Pakāpeniski palielinās mērcēšana laiku. Ieteicams sākt lietot tēju brīvdienā. 1.nedēļā - katru dienu, 2. nedēļā - katru otro dienu, trešajā nedēļā - 2 reizes nedēļā, 4-ajā - 1 reizi, vēlāk - jā ir nepieciešaība. Jo sākumā, pēc uzņemšanas iespējas SaniTea ™ diskomfortu un spazmas zarnās. Sākumā tīrīšanas procesā tiek uzskatīts par normālu.
Kontrindikācijas Individuālā nepanesība, grūtniecība, barošana arkrūts, bērniem līdz 12 gadiem, glomerulonefrīts, kuņķa-zarnu trakta hronisko saslimšanu paasinājumi. Tēja satur Senna lapu, nelietot ja izraisa sāpes vederā, ja ir diarēja, akmeņi žultspuslī un nierēs.

Saistītā prece