Reglucol (60) - notievēšanai - hroms - Santegra

Reglucol (60) - notievēšanai - hroms - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 15917
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 16,80€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 14.80
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Mūsu dienās arvien vairāk cilvēku saprot, cik svarīgi ir saglabāt savu veselību. Nepieciešamie nosacījumi veselības uzturēšanai ir svara kontrole un organisma fizisko spēju attīstība.

Galvenā formulas sastāvdaļa ir  bioloģiski aktīvs hroms (dabas kompleksa formā Chromium + GPM ™).

Hroms ir mikroelements, kam ir svarīga loma, lai saglabātu cilvēka veselību.

Hroms ienāk cilvēka organismā no pārtikas. Diemžēl mūsdienu lauksaimniecības metodes bieži vien noved pie augsnes noplicināšanas, kā rezultātā dabīgo mikroelementu, piemēram hroma ,līmeņis samazinās. Attiecīgi tiek samazināts mikroelementu skaits,kas nonak organismā kopā ar pārtiku.
Turklāt, pārtikas pārstrāde var daudzkārt samazināt hroma saturu (atsevišķos gadījumos līdz pat 90%!). Tieši tāpēc hroma trūkums ir izplatīts ātrās ēdināšanas mīļotāju starpā, un stārp tiem kas izvēlas rafinētos pārtikas produktus.

Pēc zinātnieku datiem, deviņiem no desmit cilvēkiem šodien ir nepietiekams hroma līmenis organismā. Hroma trūkums var novest pie dažādām patoloģijām: nogurumu, nemieru, redzes problēmām, svara pieauguma, samazinātas imūnās aizsardzības un aizkavēt brūču dzīšanu.
Tomēr vissvarīgākās hroma trūkuma sekas ir, kā šis mikroelements palīdz uzturēt normālu cukura līmeni asinīs un tauku vielmaiņu, tad tā trūkums var novest pie 2. tipa cukura diabēta attīstībai un sirds un asinsvadu slimībām.

Hromam kombinācijā ar fiziskām aktivitātēm , ir pozitīva ietekme uz muskuļiem - tonizējot tos un palielinot muskuļu masu.

Chromium + GPM™ ir dabiskā hroma forma,tai ir unikālā biopieejamība. Hroms + GPM ™ ražošanā izmanto patentētu daudzpakāpju fermentācijas procesu, kurā rezultatā hroms, raugs (sacchromyces cervisiae) un probiotiki (Bifidobacterium bifidum un Lactobacillus acidophilus), veido glikoproteīna matricas. Šajā procesā, hroma neorganiskās formas tiek pārvērstas bioloģiskās helatētas formā, kas ievērojami palielina svarīgā mikroelementa biopieejamību.


Sastāvā ekskluzīvas formulas Reglucol ™  ietilpst arī džimnema (Gymnema Sylvestre), kas ir vairāk nekā 2000 gadus veiksmīgi izmanto Indijas Ājurvēdas medicīnā. Šo auga indijas nosaukums nozīmē " cukura iznīcinātājs."  Gadsimtiem ilgi, džimnema ir izmantota, lai normalizēt cukura līmeni asinīs.

Džimnema palielina fermentu aktivitāti iesaistītos glikozes metabolismā.
Džimnemas lapu ekstrakts satur džimnemo skābi ar spēju samazināt glikozes plūsmu no zarnu asinsrites un gurmarinu kas samazina garšas sajūtu.
Džimnema samazina alkas pēc saldumiem, palīdz kontrolēt apetīti, tādējādi veicinot svara zudumu.
Reglucol ™ satur standartizēto džimnemas lapu ekstraktu (6: 1).

Banaba (Lagerstroemia speciosa) ir pārsteidzošs augs kas ir sastopams Indijā, Dienvidaustrumāzijā un uz Filipīnu salām. Filipīnieši to sauc par "mistisko koku" vai "dievišķo ziedu". Vietējie iedzīvotāji izmanto Banabu lai normalizēt cukura un insulīna līmeni asinīs, apetīta nomakšanai, svara zudumam.
Banaba lapas satur skābi, kas stimulē šūnu uzturu ar glikozi, un tai ir svariga loma cukura un insulīna līmeņa regulēšanai  asinīs. Daudziem cilvēkiem, svārstības cukura līmenis asinīs ir saistīta ar  bada sajūtas un alkas pēc ogļhidrātiem – miltu ēdieniem un saldumiem. Palīdzot kontrolēt cukura līmeni asinīs un līdz ar to dažādo delikatešu patēriņu, Banaba ir efektīvs veids, kā atbrīvoties no nevajadzīgiem kilogramiem.

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: hroms (hroma pikolināts) – 50 mkg ; džimnēmas lapu ekstrakts(Gymnema sylvestre) 6:1 – 200 mg; banabas lapu ekstrakts(Lagerstroemia speciosa) 20:1- 16 mg.
Lietošana Pa 1 kapsulai dienā pirms ešanas uzdzerot glāzi ūdens. Lietošanas ilgums 1-2 mēneši.
Kontrindikācijas Individuālā nepanesība. Pirms lietošanas jāpakonsultējas ar ārstu.

Saistītā prece