Osteo Complex (180) - C + kalcijs + mangāns + glikozamīns + bromelain + vīraks + nātres

Osteo Complex (180) - C + kalcijs + mangāns + glikozamīns + bromelain + vīraks + nātres

Ražotājs: Santegra
Modelis: 4058
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 23,90€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 21.60
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Osteo Complex satur glikozamīnu - ļoti efektīvu līdzekli  locītavu un mugurkaula slimības profilaksei, palīdz atjaunot iekšējo locītavu skrimšļus un sinoviālā šķidruma izstrādei. 
Parasti locītavas ražo glikozamīnu nepieciešamajā daudzumā, bet, ja tā nav, locītavas  skrimšļu virsmas izžūst, deģenerē, plaisas un beidzot izvalkājas. Neaizsargātas locītavas kļūst pietūkušas, iekaist un kļūt sāpīgas -tas stāvoklis pazīstams kā osteoartrīts.

Glikozamīns palielina organisma spēju ražot kolagēnu ,kas ir nepieciešams, lai atjaunotu locītavas ,ievērojami samazina sāpes locītavās. Turklāt glikozamīna ražošana normalizē sinoviālā šķidruma izstrādi, kas kalpo, lai eļļot locītavas un novērstu berzi, kas rada to iznīcināšanu. Diemžēl gadu gaitā cilvēka organisms ražo nepietiekamu sinoviālā šķidruma daudzumu. Glikozamīna papildlietošana var palīdzēt normalizēt šo funkciju! 

Daudzie klīniskie pētījumi ir pierādījuši glikozamīna efektivitāti un drošību lai mazinātu sāpes un stīvumu locītavās. (3.4)

Kalcijs ir ļoti svarīgs kaulu sistēmas veidošanai un veseliem zobiem, lai novērstu ar osteoporozi saistīts kaulu audu zudumu.

Cilvēka organisms satur apmēram 1 kg kalcija, no kura 99% ir koncentrēts kaulos, dodot viņiem spēku.

Kalcijs nonāk organismā ar pārtiku, un, ja tas daudzums nav pietiekams, organisms sāk iegūt kalciju no kauliem. Pēc ekspertu domām, lielākā daļa pieaugušo patērē nepietiekamu daudzumu kalcija, kas rada priekšnoteikumus osteoporozes attīstībai - "slēptas epidēmijas" mūsu laikā, kas skar aptuveni 30% iedzīvotāju (galvenokārt sievietes) no 50 gadiem vecumā, un 50% no septiņdesmit gadiem. 

Kalcijs ir nepieciešams, lai saglabātu sirds un asinsvadu sistēmas funkcijas, nervu impulsu pārraidi, muskuļu kontrakcijas un izaugsmi. 
Vairāki klīniskie pētījumi liecina, ka ilgtermiņa regulāra kalciju lietošana pietiekamā daudzumā, ne tikai kavē kaulu rezorbciju, bet arī samazina kaulu lūzuma risku. (5.6)

Mangāns ir svarigs izaugsmes procesiem, brūču dzīšanai, iesaistīts minerālvielu metabolismā. Mangānam ir antioksidanta īpašības. 
Mangānam ir svarīga loma muskuļu un skeleta sistēmas uzturēšanai,nepieciešāms kaulu un skrimšļu veidošanai, ir kofaktors glikozaminoglikānu sintēzē. 
Mangāna trūkums organismā var izraisīt kaulu un locītavu deformāciju. 

C vitamīns ir nepieciešams kolagēna sintēzei, kas ir galvenā saistaudu sastāvdaļa, kas nodrošina ādas, cīpšļu, saišu, locītavu un asinsvadu izturību. Pētījumi parādīja, ka C vitamīna izmantošana pozitīvi ietekme uz kaulu sistēmas stāvokli un samazina osteoporozes risku. 
C vitamīns ir nepieciešams, lai atjaunotu un saglabātu skrimšļa virsmas locītavu veselumu un kaulu, brūču dzīšanu.

Osteo Complex sastāvā ir sveķu vīraka ekstrakts - sveķaina viela, kas iegūta no tropu koka Bosvēlia (Boswellia Serrata). 
Pedeja laikā bosvēlia piesaista uzmanību pasaules medicīnas sabiedrības pretiekaisuma īpašības dēļ.  
Bosvēlias aktīvā viela ir bosvēlijas skābes. Viņu darbības mehānisms ir līdzīgs nesteroīda pretiekaisuma līdzekļu darbības mehānismam artrīta ārstēšanai, bet bez raksturīgajām blakusparādībām. Bosvēlijas skābes neizraisa kuņģa kaitinājumu. (7) 

Bosvēlija palīdz uzlabot asinriti locītavās, atjaunošanu asinsvadu integritāti.

Bosvēlija var kavēt to vielu aktivitāti, kas izraisa iekaisumus organismā, tādus kā leikotriēnus. (8) 
Bosvēlijas skābem ir izteikta pretiekaisuma darbība. Bosvēlijas lietošanas klīniskie pētījumi uz pacientiem, kas cieš no artrīta, ir parādījuši daudzsološus rezultātus. 
Bosvēlijas skābes, atšķirībā no nesteroīdu pretiekaisuma līdzekļiem (NPL),nekaitina kuņģa gļotādu.

Nātres (Urtica dioica) - multivitamīnu augs, kas vēsturiski ir izmantots, lai mazināt muskuļu sāpes, un sāpes locītavās. Nātres aktīvām vielam ir pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. 
Nātres noderīga kaulu sistēmai,tapēc ka ir bagāta ar kalciju, satur magniju, fosforu, silīciju.

Bromelaīns (no Ananas comosus) - proteolitiskās ferments iegūsts no ananāsu augļiem. Vēsturiski bromelaīnu izmanto tropu valsti tautas medicīnā gremošanas uzlabošanai, brūču dzīšanu paātrināšanai.  
Bromelaīns stimulē fermentu aktivitāti,tam ir fibrinolītiskie īpašības. Bromelaīnam ir pretiekaisuma iedarbība, kas spēj bloķēt dažas iekaisuma procesos ražotos metabolītus. Bromelaīns palīdz samazināt locītavu sāpes un pietūkumus, neradot negatīvu ietekmi uz kuņģa-zarnu trakta. Turklāt, bromelaīns uzlabo gremošanu,tam ir pozitīva ietekme uz vielmaiņu un palīdz samazināt lieku svaru.

 

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: C vitamīns (askorbīnskābe) - 10 mg ; kalcijs (dikalcija fosfāts) - 100 mg; mangāns (mangāna sulfāts) - 0.3 mg; glikozamīna hidrohlorīds - 250 mg. Patentēts maisījums 58.5 mg : sveķu vīraks ekstrakts (Boswellia serrata), bromelaīns(no Ananas comosus), lielās nātres lapu pulveris (Urtica dioica)
Lietošana Pa 2 tabletēm 3 reizes dienā, ešanas laikā ar ūdens. Lietošanas ilgums - 1 mēnesis.
Kontrindikācijas Individuālā nepanesība. Bērniem, grūtniecēm, krūts barošanas laikā - nepiecišama ārsta konsultācija.

Saistītā prece