Norwegian Kelp GP (60) - iodine - Santegra

Norwegian Kelp GP (60) - iodine - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 264
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 11,80€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 10.05
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Uztura bagātinātājs.

Sastāvs:
jūras aļģes (Ascophyllum nodosum) laponis – 150 mg.

Norwegian Kelp GP sastāvā ietilpst brūnaļģes (askofillum zarains) (Ascophyllum nodosum) - lielas brūnas aļģes, kas apdzīvo jūru Ziemeļatlantijas piekrastē. Brūnaļģes ražo ekoloģiski tīras rajonas jūrās Norvēģas apkārtnē.

Brūnaļģes tradicionāli lieto vairogdziedzera darbības profilaksei.Vairogdzoedzera darbībai nepieciešams jods. Novērots, ka cilvēki, kas dzīvo uz jūras krasta, izmantojot pārtikas jūras veltes, tostarp brūnaļģes, reti cieš no hipotireozes.
Jods ir bioloģskineaizvietojamais elements cilvēka dzīvē un piedalās gandrīz visās dzīvības procesos organismā .
Jods stimulē vairogdziedzeres darbību, nodrošinot hormonu veidošanu, kas regulē vielmaiņu, enerģijas ražošanu un siltumapmaiņu, ir svarīgs centrālo nervu sistēmas
attīstībai, organisma augšanai.


Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansētu uzturu.

Brūnaļģes iekļautie Norwegian Kelp GP ir brīnišķīgs dabiskā organiskā joda avots , ko tradicionāli izmanto kā uztura bagātinātāju.
Brūnaļģes palīdz toksīnu, radionuklīdu un smago metālu sāļu izdalīšanai no zarnu trakta , palīdz nervu sasprindzinājuma laikā , samazinā premenstruālo sindroma simptomus , normalizē sirdsdarbību , uzlabo kopējo organisma stāvokli .

Bet joda saturs aļģos(Ascophyllum nodosum) var ievērojami atšķirties, kas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, tāpēc uztura bagātinātāji, kas ir kaltēti un sasmalcināti brūnaļģes nevar garantēt nepieciešamo summu joda katrā partijā.

Uzņēmums Santegra ® piedāvā Jums labāko produktu - Norwegian Kelp GP ar garantēto joda saturu. Katra tablete Norwegian Kelp GP satur 150 mikrogramus joda, kas ir šī mikroelementa ieteicamā dienas deva.

Augsts joda saturs Norwegian Kelp GP palīdz normalizēt vairogdziedzeres darbību un hormonu veidošanu , kas ir nepieciešami normālai organisma darbībai .

Jods ir svarīgs bērniem . Joda deficīta deļ , tie kļūst miegaini , ātri noguruši, tiem ir samazināta apetīte , pasliktinās macībuspēja .
Joda deficīts grūtniecēm palielina risku, ka bērns dzimst ar fizisko un garīgo attīstības traucējumiem .

Pēc Pasaules Veselības Organizācijas datiem , aptuveni 20 miljoni cilvēku visā pasaulē cieš no garīgās atpalicības joda deficītu rezultātā .

Vienīgais efektīvais veids, kā novērst joda deficīta traucējumus ir pietiekama jodu dienas deva. Daudzās rajonus, diemžēl, ūdens un pārtika nesatur jodu pietiekamā daudumā. Piemēram, gandrīz visa Krievijas teritorijā un kontinentālajā Eiropā, ir lielākā vai mazākā mērā endēmisks joda deficīts.
Joda deficīta simptomi nav pārāk tipiskas , nav brīnums,ka tas tautā sauc par " slēptā bada " , tāpēc bieži cilvēki nepievērš uzmanību pirmajām pazīmēm : samazināta imunitāte , miegainība , apātija , vienaldzība sajūta , svara pieaugums , ādas elastības zudums, matu izkrišana , trausli nagi.
Joda nepieciešamība ir atkarīga no vecuma un organisma fizioloģiskā stāvokļa. Pasaules Veselības Organizācija ieteicama joda diennakts deva pieaugušajiem ir 150 mikrogrami.  

 

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: Jūras aļģes (Ascophyllum nodosum) laponis – 150 mg.
Lietošana 1 kapsula dienā ar ūdens glāzi.
Kontrindikācijas Individuāla nepanesība, tireotoksikoze.

Saistītā prece