Glucosamine Forte (60) - glikozamīns + hondroitīns + haizivs skrimšļa ekstrakts - Santegra

Glucosamine Forte (60) - glikozamīns + hondroitīns + haizivs skrimšļa ekstrakts - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 11488
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 27,90€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 26.00
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Glikozamīns ir dabiska viela, kas veidojas cilvēka organismā. Parsvarā, tas ir ietverts skrimšļu locītavu virsmas  un  spēlē nozīmīgu lomu to funkciju uzturēšanā. Ir konstatēts, ka  glikozamīna un hondroitīna sulfāta deficīts - viens no iemesliem deģeneratīvas locītavu slimības.

Glikozamīns stimulē  kolagēna veidošanu, uztur skrimšļa audas ap locītavām, izstrādā un saglabā sinoviālā šķidrumu. Daudzie klīniskie pētījumi ir parādījuši  glikozamīna efektivitāti,  locītavu kustīgumu palielināšanu un  sāpes samazināšanu.
Glikozamīnu ir ieteicams lietot ilgu laiku - vismaz 8 nedēļas, jo efekts no tās lietošānas nāk pakāpeniski.

Hondroitīna sulfāts darbojas sinerģiski ar glikozamīnu. Hondroitīna sulfāts ir galvena sastāvdaļa skrimšļa konstrukcijas . Hondroitīna sulfātam ir spēja saglabāt šķidrumu skrimšļa slaņī  ūdens dobumu formā, veidojot labu amortizāciju un dzēsejot triecienu, kas palielina  saistaudu stiprumu.


Svarīga  hondroitīna sulfāta iedarbība  ir tā spēja aizkavēt  specifisku fermentu darbību, kas iznīcina saistaudus.
Pētījumi liecina, ka hondroitīna sulfāts palīdz atjaunot skrimšļus. Piemērošana hondroitīna sulfāts var samazināt  sāpes intensitāti, uzlabot skarto locītavu funkcionālo spēju .

Harpagofīts (Harpagophytum procumbens) - augs  kas ir izplatīts Dienvidāfrikā. Vietējās ciltis izmanto šo augu dažādiem veselības  traucejumiem- no kuņģa-zarnu trakta  problēmām un beidzot ar artrītu.
Harpagofits satur trīs svarīgas aktīvās vielas, kas pieder pie iridoid glikozīdiem - harpagozid, harpagid un prokumbid. Šī auga aktīvām vielām  ir pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, kas tika apstiprināta ar klīniskiem pētījumiem.

 

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: Glikozamīna hidrohlorīds - 300 mg ; Hondroitīna sulfāts -150 mg ; Patentēts maisījums (harpagofīta (Harpagophytum procumbens) sakne, haizivs skrimšļa ekstrakts) - 139 mg .
Lietošana Pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, uzdzerot ar ūdens glāzi.
Kontrindikācijas Individuālā nepanesība.

Saistītā prece