Essential C-curity (60) - C + cinks - Santegra

Essential C-curity (60) - C + cinks - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 886
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 17,20€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 15.30
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Купить товар

Uztura bagātinātājs.

Sastāvs (vienā tabletē):

C vitamīns – 300 mg  (askorbīnskābe, askorbilpalmitāts, kalcija askorbāts, acerolas (4:1) augļu ekstrakts(Malpighia glabra L), mežrožu(Rosa rugosa)  augļi);
(cinka citrāts) – 2.7 mg;
Hesperidīna komplekss-25mg,
Citrusu bioflavonoīdu komplekss
kadiķa ogu (Juniperus communis) ekstrakts(2:1)
rutīns-25 mg,
indola-3-karbinols-1 mg.

C vitamīns ir nepieciešāms visām dzīvajām būtnēm.Diemžēl,cilveka organīsms, atšķirībā no vairuma zīdītājdzīvniekiem, nespēj sintezēt C vitamīnu, un tas jāsaņem no ārpuses.Problēma ir tā, ka bieži vien mūsdienu cilvēka uzturā ir C vitamīna deficīts,un tas ietekmē  veselību, labklājību un pat izskatu.

C vitamīna funkcijas ir parstejdzoši daudzveidīgas.
Kā spēcīgs antioksidants , šis vitamīns aizsargā organisma šūnas no bojājumiem , ko izraisa brīvie radikāļi.

C vitamīns ir nepieciešāms kollagena sīntezei-proteina,kas ir  saistadas  pamatā un nodrošina ādas, cīpslu, saišu, asinsvadu un kaulu izturību.

C vitamīns ir iesaistīts folijskābes un dzelzs metabolismā, 2-3reizēs vairāk palielinot dzelzs uzsūkšanos no pārtikas.Stimulē aknu enzimus,kas palīdz noverst ķermeņa intoksikaciju piesārņotā vidē.

C vitamīns palīdz saglabāt zobu un kaulu vaselību- ne tikai tāpēc,ka viņam ir svarīga loma kolagēna ražošanai,bet arī tieša ietekme kaulu šūnu izaugsmi.

Liels daudzums C vitamīna ir nepieciešams organizmam atveseļošanās procesā-pēc slimības,operācijas,bruces,uc.

C vitamīns ir daļa no Essential C- curity ™ piecās dažādās formās: askorbīnskābe, kalcija askorbīnskābes, askorbilpalmitāts, acerolas augļu ekstrakts, mežrožu augļu pulveris, lai uzlabotu biopieejamību.

Cinks ir svarīga sastāvdaļa vairāk nekā 200 enzīmus, kas iesaistīti dažādās ķermeņa funkcijas.
Cinks ir nepieciešams, lai uzturētu imūnsistēmu, normālai organisma augšanai un attīstībai, reproduktīvo funkciju daudziem aspektiem.Tā trukums var izraisīt dažādas veselības problēmas.

Uztura Indoles iegūtie no krustziežu dzimtas dārzeņiem (dažādi kāposti, redīsi, rāceņi, kālis), ir cilmes šūnu ar plašu klases dabas savienojumi, kas atbalsta hormonālo līdzsvaru organismā. Indoles novērš bīstamo metabolītu veidošanos sieviešu dzimumhormonu(estrogēnu) transformācijas procesā . Indoles spēja uzlabot detoksikācijas sistēmas efektivitāti ļauj izmantot to kā līdzekli, kas aptur novecošanas procesus.
Bioflavonoīdiem ir antioksidanta īpašības,tas palielina asinsvadu sieniņu izturību ,tiem ir pretiekaisuma iedarbība . Viņi arī uzlabo C vitamīna sagremojamību vairakās kas reizēs.

Hesperidīns - citrusaugļu bioflavonoids ko satur citroni un apelsīni.Hesperidīns stiprina asinsvadus,palielina asinsvadu elastīgumu.

Rutīns - bioflavonoids ar antioksidantu īpašībām, palielina asinsvadu sieniņas blīvumu.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansētu uzturu.

 

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: C vitamīns – 300 mg (askorbīnskābe, askorbilpalmitāts, kalcija askorbāts, acerolas (4:1) augļu ekstrakts(Malpighia glabra L), mežrožu(Rosa rugosa) augļi); (cinka citrāts) – 2.7 mg; Hesperidīna komplekss-25mg, Citrusu bioflavonoīdu komplekss kadiķa ogu (Juniperus communis) ekstrakts(2:1) rutīns-25 mg, indola-3-karbinols-1 mg.
Lietošana Pa 1 tabletei dienā ešanas laikā.
Kontrindikācijas Induālā nepanesība.

Saistītā prece