Alfalfa (100) - vitamīnu un minerālvielu naturalais kompleks - Santegra

Alfalfa (100) - vitamīnu un minerālvielu naturalais kompleks - Santegra

Ražotājs: Santegra
Modelis: 203
Pieejamība:
Pieejams
Cena: 10,60€


click Cena pastāvīgajiem klientiem 9.35
Lai kļūtu par pastāvīgo klientu un iegūtu speciālo cenu,
Jums ir jāreģistrējas mūsu
partneru mājas lapā


Reģistrācija partneru vietnē

Apraksts

Купить товар

Alfalfa ir dabiskā, vitamīniem un minerālvielām bagātā uztura piedeva augošam vai novājinātam organismam.

Alfalfa sastāvā ir lucernas zāles pulveris (Medicago sativa), kas kopš sēniem laikiem tika uzskatīts par dziedināšanas recepšu pirmsnācēju. Nav nejaušība, ka nosaukums " Al - FAL - fa " nozīmē “visas pārtikas sencis”. Šim apbrīnojošam augam ir spēja attīrīt organismu no toksīniem, atbalstīt sirds un aknu darbību, uzlabot ēstgribu un gremošanu un paaugstināt organisma izturību.
Šķiedrvielām bagatā, lucerna pieder tauriņziedu dzimtai. Lucernai ir vairākas civēka organismam lietderīgas īpašības, tāpēc tā tiek plaši izmantota bioloģiski aktīvu pārtikas piedevu sastāvā.
Tiek uzskatīts, ka šim augam ir spēja tīrīt organismu , samazināt holesterīna un cukura līmeni asinī , atbalstīt sirds un aknu darbu, nomierināt menopauzes simptomus , paaugstināt enerģijas līmeni un līdzēt cīnīties ar nogurumu .
lucernas aktīvo sastāvdaļu darbības spektrs nodrošināts ar saponīniem ( apm. 2-3 %) , flavoniem , isoflavoniem , sterīniem un kumarīna atvasinājumu . Turklāt , lucerna bagāta ar hlorofilu , šķiedrvielam , proteīniem , satur A vitamīnu , vitamīnus B1 , B6 , C vitamīnu , E vitamīnu , K vitamīnu , kalciju, magniju , fosforu , kāliju, dzelzi, cinku , polinepiesātinātās taukskābes , kā arī vairākus proteolītiskus fermentus, kas šķēl olbaltumvielas un atvieglo gremošanu .
Alfalfa ir dabiskā, vitamīniem un minerālvielām bagātā uztura piedeva augošam vai novājinātam organismam.
Turklāt, saponīni, līdzīgi kā ženšeņā, spēj uzrādīt adaptīvo aktivitāti un stimulēt sirds, asinsvadu un nervu sistēmu.
Izoflavonīdi, ko satur lucerna, nodrošina estrogēnu līdzīgu iedarbību, tāpēc lucernas zāli lieto, lai mazinātu menopauzes simptomus.
K vitamīnam ir svarīga loma asins koagulācijas procesā: tas ir nepieciešams protrombīna ražošanai aknās (protrombīns ir viela, kas veicina asins koagulāciju ) . Šai sakarā lucerna palīdz novērst asiņošanu , kad ir traucēta ( pazemināta) asins koagulācija, stiprinot asinsvadu sieniņas un palielinot protrombīna ražošanu .
Lucernai piemīt sārma efekts ,kā dēļ tā ietekmē ķermeņa attīŗīšanu.
Lucerna palīdz izvadīt šķidrumu no organisma , pastiprina prostatas dziedzera sekrēta aizplūšanu, normalizē ūdens un sāļu apmaiņu un purīna vielmaiņu
Lucerna ir ļoti noderīga problēmām kuņģa-zarnu traktā, jo tā normalizē vielmaiņu.
Lucerna paaugstina laktāciju zīdīšanas periodā.
Lucernas zale ir viens no nedaudziem augiem, kuri savā sastāvā satur augu izcelsmes fluoru, kas uzkrājas organismā, galvenokārt zobu audos . Tas palīdz zobu emalijas formēsanai un aizsargā zobus no kariesa.

 

Specifikācija
Prece
Sastāvs 1 kapsulā: Sastāvs(vienā kapsulā): Lucernas pulveris ar lucernas saponiniem (Medicago sativa) - 300 mg. Iepakojumā - 100 kaps.
Lietošana 2 каpsulas 3 reizes dienā ešanas laikā ar ūdens glazi.
Kontrindikācijas Grutniecība, individuālā nepanesība.

Saistītā prece